wrapper

آخرین دستاوردها

 

برای مصرف در خانه و صنعت

 

شرکت تولیدی سلیمانی با بیش از سه ده تولید و تخصص در امر تولید با کیفیت در حال حاضر یکی از تولید کنندگان کپسول گاز به نام در کشور و بازارهای کشورهای همسایه میباشد و تنوع محصولات این واحد تولیدی برای مصارف خانگی و صنعتی میباشد. این به خاطر  تمرکز این واحد صنعتی بر روی کیفیت کالای تولیدی و استفاده از بهترین مواد اولیه و سرلوحه قراردادن محصول باکیفیت و ضریب اطمینان بالا که در نتیجه تولید محصولی  با ارزش را در بازار مصرف ارائه میدهد.

 

در این واحد صنعتی، رنگ آمیزی کپسول های گاز با استفاده از رنگهای الکترو استاتیک انجام میپذیرد و در نتیجه بهترین پایداری و از شفافیت خاص این نوع پوشش بهره میبرد.

 

کلیه تولیدات از سری ورقهای ST37 و ST35 در ضخامتهای 2 میلیمتر برای تولیدات 2 کیلوگرمی و 5 کیلوگرمی و ضخامت 1.5 میلیمتر برای کپسول با ظرفیت 1 کیلوگرمی استفاده میشود.

 

کلیه شیرهای مصرف در کپسول های تولیدی این واحد صنعتی از نوع شیر برنجی با سوپاپ اطمینان بوده که دارای استاندادرد ایران و از بالاترین کیفیت تولیدی بهره مند میباشند.

 

 

درباره آروین گاز

 آروین گاز

 آروین گاز (تولیدی صنعتی سلیمانی) در سال 1357 در زمینه تولید کپسول های گاز فعالیت تولیدی خود را شوع کرد و با رویکرد به توسعه و کیفیت محصولات، در سال 1387 برند خود راثبت نمود. با روند رشد و تکامل، پس از دریافت استانداد ایران برای تولید کپسول گاز در جه یک و با بالاترین کیفیت موفق به دریافت لوح ایزو 10002 و 9001 و14001 و 18001 از برترین برندهای انگلیس برای تولیدات این واحد تولیدی شد.