Warning: include(/home/arvingas/public_html/administrator/C:/xampp/utf.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/abdolla1/arvingas.ir/index.php on line 17

Warning: include(): Failed opening '/home/arvingas/public_html/administrator/C:/xampp/utf.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php56/root/usr/share/pear') in /home/abdolla1/arvingas.ir/index.php on line 17
کپسول و اجاق کباب پز

wrapper

آخرین دستاوردها

کپسول گاز و کباب پز قابل حمل

تولیدی سلیمانی با بیش از سه ده تولید و تخصص در امر تولید با کیفیت در حال حاضر یکی از تولید کنندگان کپسول گاز به نام در کشور و بازارهای کشورهای همسایه میباشد و تنوع محصولات این واحد تولیدی برای مصارف خانگی و صنعتی میباشد. این به خاطر تمرکز این واحد صنعتی بر روی کیفیت کالای تولیدی و استفاده از بهترین مواد اولیه و سرلوحه قراردادن محصول باکیفیت و ضریب اطمینان بالا که در نتیجه تولید محصولی  با ارزش را در بازار مصرف ارائه میدهد.

در این واحد صنعتی، رنگ آمیزی مخازن تحت فشار با استفاده از رنگهای الکترو استاتیک انجام میپذیرد و در نتیجه بهترین پایداری و از شفافیت خاص این نوع پوشش بهره میبرد.

کلیه تولیدات از سری ورقهای ST37 و ST35 برای تولیدات استفاده میشود.

 

 

 

درباره آروین گاز

 آروین گاز

 آروین گاز (تولیدی صنعتی سلیمانی) در سال 1357 در زمینه تولید کپسول های گاز فعالیت تولیدی خود را شوع کرد و با رویکرد به توسعه و کیفیت محصولات، در سال 1387 برند خود راثبت نمود. با روند رشد و تکامل، پس از دریافت استانداد ایران برای تولید کپسول گاز در جه یک و با بالاترین کیفیت موفق به دریافت لوح ایزو 10002 و 9001 و14001 و 18001 از برترین برندهای انگلیس برای تولیدات این واحد تولیدی شد.