wrapper

آخرین دستاوردها

استاندارد سیلندر گاز مایع نخستی ن بار در سال 1346 تهیه شد .


WEIKE

این استاندارد بر اساس پیشنهادهای رسیده و بررسی و تأیید کمیسیون های مربوط برای چهارمین بار مورد تجدیدنظر قرار گرفت و در دویست و هشتاد و نهمین جلسه کمیته ملی استاندارد مکانیک و فلز شناسی مورخ 86/8/23 . تصویب شد. اینک به استناد بند یک ماده 3 قانون اصلاح قوانین و مقررات مؤسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران محسوب بهمن ماه 1371 به عنوان استاندارد ملی ایران منتشر می شود.

برای حفظ همگامی و هماهنگی با تحولات و پیشرفتهای ملی و جهانی در زمینه صنایع ، علوم و خدمات ، استاندارد های ملی ایران د ر مواقع لزوم تجدید نظر خواهد شد و هر گونه پیشنهادی که برای اصلاح و تکمیل این استانداردها ارائه شود ، در هنگام تجدید نظر در کمیسیون فنی مربوط مورد توجه قرار خواهد گرفت . بنابراین برای مراجعه به استاندارد های ایران باید همواره از آخرین تجدید نظر آنها استفاده کرد.

در تهیه و تدوین این استاندارد سعی شده است که ضمن توجه به شرایط موجود نیازهای جامعه ، در حد امکان بین این استاندارد و استاندارد ملی کشورهای صنعتی و پیشرفته هماهنگی ایجاد شود.

هدف از تدوین این استاندارد، تعیین الزامات طراحی و ساخت ؛ شامل مواد مصرفی ، روش ساخت، بازرسی، آزمون و نشانه گذاری سیلندرهای فولادی با ساختمان جوش شده با ظرفیت آبی 0.5 لیتر تا 150 لیتر می باشد که برای حمل و ذخیره سازی گاز های نفتی مایع شونده مورد استفاده قرار می گیرند.

 

 

Last modified on پنج شنبه, 30 فروردين 1397

درباره آروین گاز

 آروین گاز

 آروین گاز (تولیدی صنعتی سلیمانی) در سال 1357 در زمینه تولید کپسول های گاز فعالیت تولیدی خود را شوع کرد و با رویکرد به توسعه و کیفیت محصولات، در سال 1387 برند خود راثبت نمود. با روند رشد و تکامل، پس از دریافت استانداد ایران برای تولید کپسول گاز در جه یک و با بالاترین کیفیت موفق به دریافت لوح ایزو 10002 و 9001 و14001 و 18001 از برترین برندهای انگلیس برای تولیدات این واحد تولیدی شد.