wrapper

آخرین دستاوردها

آزمون خمش طبق استاندارد ASME SEC IX, ASTME291 , ASTME191


نتایج آزمون خمش

آزمایشگاه مکانیکی مرکز پژوهش متالورژی رازی یکی از کامل ترین و پیشرفته ترین آزمایشگاه های مکانیکی موجود در سطح کشور و منطقه خاورمیانه می باشد که با دارا بودن جدیدترین تجهیزات و پرسنل باتجربه و آموزش دیده امکان و توانایی انجام بسیاری از آزمون های مکانیکی را دارد.

این آزمایشگاه آزمون های عمومی شامل کشش، فشار، ضربه، خمش و آزمون های تخصصی که براساس استانداردهای مختلف مربوط به محصولات خام یا محصولات کار شده تعریف می شوند را به انجام می رساند. این آزمایشگاه توانایی ارائه خدمات آزمایشگاهی به صنایع مختلفی شامل صنایع فلزی، صنایع نفت و گاز، صنایع اتومبیل و قطعه سازی، صنایع راه و ساختمان، صنایع هوایی و هواپیمایی و پیمانکاران یا تامین کنندگان کالای مرتبط با این صنایع را دارد.

 

 

Last modified on جمعه, 03 بهمن 1393

درباره آروین گاز

 آروین گاز

 آروین گاز (تولیدی صنعتی سلیمانی) در سال 1357 در زمینه تولید کپسول های گاز فعالیت تولیدی خود را شوع کرد و با رویکرد به توسعه و کیفیت محصولات، در سال 1387 برند خود راثبت نمود. با روند رشد و تکامل، پس از دریافت استانداد ایران برای تولید کپسول گاز در جه یک و با بالاترین کیفیت موفق به دریافت لوح ایزو 10002 و 9001 و14001 و 18001 از برترین برندهای انگلیس برای تولیدات این واحد تولیدی شد.